Wenerolog

Oferuję leczenie:

  •  Grzybic

Choroby weneryczne to przypadłość intymna, a jednocześnie ogólnie wstydliwa. Wiele osób boryka się na co dzień z tego typu problemami, bojąc się kontaktu z lekarzem i podjęcia odpowiedniego lekarza. Bagatelizowanie schorzeń wenerycznych może być jednak niebezpieczne dla zdrowia pacjenta, jak i osób mających z nim kontakt seksualny. W przypadku podejrzeń zapadnięcia na chorobę weneryczną należy niezwłocznie udać się do specjalisty, który postawi odpowiednią diagnozę oraz zastosuje skuteczne i komfortowe dla pacjenta leczenie. Wenerolog w klinice O-medical w Poznaniu to rozwiązanie dla najbardziej wymagających osób.

Odpowiednie podejście do pacjenta

Klinika specjalizuje się wleczeniu chorób o charakterze wenerycznym, jak i w zakresie dermatologii ogólnej i estetycznej. Szeroka oferta pozwala sprostać najbardziej złożonym sytuacjom i pomóc pacjentom w każdym problemie. O-medical w Poznaniu proponuje prywatne leczenie przez wenerologa w zakresie chorób bakteryjnych, takich jak kiła, rzeżączka czy zakażenie chlamydialne, chorób wirusowych (m.in.opryszczka, zakażenia HPV), grzybic oraz chorób pasożytnicznych (świerzb,wszawica łonowa). Wszystkie zabiegi w Poznaniu, jak i cały proces leczenie odbywa się w komfortowych dla pacjenta warunkach. Pełne delikatności podejście do każdego problemu gwarantuje wenerolog dr n. med. Oliwia Jakubowicz,posiadające duże doświadczenie w pracy ze schorzeniami wenerycznymi.Wieloletnia praktyka pozwala na trafne postawienie diagnozy, jak i skuteczne leczenie.

Prywatny wenerolog w Poznaniu

Klinika O-medical kierowana przez dr n. med. Oliwię Jakubowicz to miejsce, gdzie pomoc znajdzie każdy pacjent,który boryka się ze wstydliwymi schorzeniami. Specjalistka posiadająca doświadczenie w kontakcie z pacjentami oraz bogatą wiedzę na temat chorób wenerycznych, zapewni odpowiednią atmosferę podczas każdego badania. Wenerolog z Poznania dr n. med. Oliwia Jakubowicz to lekarz ceniony w środowisku medycznym za dokładność, ale i delikatność. Dzięki odpowiedniemu leczeniu można szybko i skutecznie pożegnać się z nieprzyjemnymi dolegliwościami zdrowotnymi.

Dogodna lokalizacja

Klinika O-medical mieści się w niewielkiej odległości od centrum miasta Poznania. Prywatny gabinet wenerologa znajduje się przy ul. Morawskiego w dzielnicy Łazarz, gdzie bez problemu można dojechać autem, jak i komunikacją miejską.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą kliniki O-medical oraz kontaktu w celu umówienia wizyty u specjalisty.

Dermatolog Poznań | Dobry | Dziecięcy – Lekarz Dr Oliwia Jakubowicz

tel. 795 177 794

ul. Morawskiego 2A

60-239 Poznań