Zapraszam do skorzystania z oferty kosmetologa Pani Marty, która rozpoczęła współpracę z gabinetem.

Pani Marta w swojej pracy kieruje się podejściem holistycznym czyli szerokim i całościowym patrzeniem na zdrowie . Jej celem jest znalezienie przyczyny problemu i wyleczenie moich Klientów. Pani Marta pracuje z następującymi problemami: trądzik młodzieńczy/osób dorosłych, trądzik różowaty, skóra naczyniowa, blizny, przebarwienia, AZS. Swoim postępowaniem idealnie uzupełnia stosowane przez Pacjentów leczenie dermatologiczne.

Poniżej parę słów od Pani Marty:
Bliżej Kosmetologii Holistycznej
Kosmetologia Holistyczna jest to całościowe podejście do zdrowia skóry oraz całego organizmu człowieka. Dzięki takiemu podejściu jestem w stanie w kompleksowy sposób pomóc podopiecznemu. Przyczyna występowania dermatoz skóry zawsze leży w środku, dlatego do każdego podopiecznego podchodzę indywidualnie, zlecam odpowiednie badania aby znaleźć winowajcę Twojego stanu skóry/problemu i w sposób szybki i efektywny się z nim uporać 🙂
Konsultacja Kosmetologiczna = PIERWSZA WIZYTA
Specjalistyczna konsultacja jest dla mnie najważniejsza i to od niej zaczynamy wspólną współpracę o zdrowie. Trwa zazwyczaj od 1h do 1,5h. Za jej pomocą dowiaduję się najważniejszych informacji o Twoim stanie zdrowia, pielęgnacji, sposobu odżywiania. Wówczas jestem w stanie przedstawić kompleksowy plan terapii, obejmujący:
Beauty Plan
plan suplementacji
podpowiedzi żywieniowe
spersonalizowany plan terapii zabiegowej
opiekę podczas terapii